|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
Cifti kerkon cift serioz Tirane
Cifti kerkon cift serioz
Tirane
  

Jemi cift serioz te kulturuar dhe familjare kerkojme njohje me nje cift te jene serioz te kulturuar dhe familjare kush nga ciftet e gjen veten ne keto kritere te na shkruaj, kush nuk eshte cift familjar dhe meshkuj mos te mundohen se nuk na intereson flm per mirkuptimin

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0696968***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
hyrjet100@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82979:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  19:56
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  19:58
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 575

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale