|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
jap shtepi me qera Tirane
jap shtepi me qera
Tirane
  

Jap apartament me qera 1plus 1 kati 2mbi big market lagj.Kodra Diellit përballë mbikalimit të këmbësorëve buzë rrugës se re.Infrastruktura sh.e mire stacion autobuzi poshtë shtëpisë.E mobiluar sh.Mirë çmimi 25000 i padiskutueshëm.tel.0683335225.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 06933352***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
resmijehysaj@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82962:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  13:22
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  13:29
Skadon më: Hene, 31 Dhjetor, 2018  13:22
Shikime: 247

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale