|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 23 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
KERKOJ NJE ZONJE TIRANE
KERKOJ NJE ZONJE
TIRANE
  

Jam nje 39 vjecar nga tr,i realizuar ne cdo drejtim,me kompanine time dhe simpatik,dua te lidhem nje vajze cfare do statusi nga 18-35 vjece te kalojme momente te bukura udhetime te bukura dhe ndihme reciproke,kuptohet edhe ndihme financiare.kerkoj nje vajze simpatike sic jam dhe une. Ju lutem me lini nje nr dh edo ju kontaktoj shume shpejt,nuk do zhgenjeheni

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82958:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  12:20
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  12:20
Skadon më: Shtune, 22 Shtator, 2018  12:20
Shikime: 26

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale