|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
Cift familjar Tirane
Cift familjar
Tirane
  

Jemi cift familjare te kulturuar dhe te paster m 42 vj dhe f 38 ,jemi te interesuar te njihemi me nje cift familjare te kulturuar dhe te paster ose ndonje mashkull qe eshte i kulturuar dhe familjare i rregullt , kush nuk i ploteson keto kritere mos te lodhet fare te shkruaj, viber 0697354124

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0001122***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82957:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  12:17
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  12:23
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 1087

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale