|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 23 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
KERKOJ NJE ZONJUSHE/ZONJE TIRANE
KERKOJ NJE ZONJUSHE/ZONJE
TIRANE
  

Jam nje 39 vjecar nga tr ,i realizuar ne cdo aspekt,kerkoj nje lidhje top sekrete me nje zonje ose zonjushe me cfare do statusi,kerkoj te kalojme dicka te bukur dhe me interes reciprok dhe me ndihme financiare. kerkoj nje femer simpatike sic jam dhe une,te lutem me shkruani dhe me lini nje nr tel do ju kontaktoj shume shpejt

flm

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82956:
Lajmëruar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  12:15
Rifreskuar më: Enjte, 14 Qershor, 2018  12:17
Skadon më: Shtune, 22 Shtator, 2018  12:15
Shikime: 17

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale