|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate
Apartament per Shitje: Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë,
Apartament per Shitje:
Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë,
  

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Liqenit Artificial. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande. Ndodhet ne katin I dhe ka nje siperfaqe prej 122 m2. Cmimi 63.000 Euro.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0694030***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
info@euroestate.al
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A82101:
Lajmëruar më: Marte, 22 Maj, 2018  13:54
Rifreskuar më: Hene, 13 Gusht, 2018  20:20
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 92

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale