|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
+49 1517 5624188 Gjermani
+49 1517 5624188
Gjermani
  

Jam meti 33vjec jetoj ne gjermani kerkoj nje femer serjoze. Qe eshte e interesuar per mardhenje seksuale. Kuptohet me pages . Ju lutem vetem femra serjoze me daten 13 jam ne tirane.rrespekt per te gjith.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 4915175624***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
Halilajmeti@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81594:
Lajmëruar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:26
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:42
Skadon më: Shtune, 18 Gusht, 2018  17:26
Shikime: 145

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale