|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Merkure, 23 Janar, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / çifte
Per çifte ose femer Tirane
Per çifte ose femer
Tirane
  

Jam 44 vjeç, me arsim te larte.Kam vendosur te dal nga monotonia duke provuar dicka ndryshe me nje çift serioz ose dhe vetem femer, deri 40 vjeçe.Ju garantoj fshehtesi te plote, korrektesi dhe kenaqesi.Jam shume i paster, fhe me humor.Me merrni ne nr.e tel 0688212888 ne oren 18.00-23.00 ose me shkruani nepermjet modulit.Jam ne pritjen Tuaj.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0688212***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81593:
Lajmëruar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:16
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:42
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 332

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale