|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Oferta Pune
kerohen vajza per promocion LAli Demi
kerohen vajza per promocion
LAli Demi
  

Ofroj vende pune per vajza mosha 18 deri 28 vjec. Per promocion terreni per Shoqat Bamirsie. Te jene te komunikueshem e te punojne ne grup Orari; .Partime e me kohen te plote Me apo pa ekseprience.

Pagesa shume e kenaqshme dhe kushte optimale pune. Adresa;L.Ali Demi-Rr.Jorgjia Truja Nr 42 prane qytetit studenti

Cel. : 068 2079375

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682079***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
Slengo441@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81588:
Lajmëruar më: Enjte, 10 Maj, 2018  11:50
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:42
Skadon më: Hene, 26 Nentor, 2018  11:50
Shikime: 217

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale