|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Femra Tirane
Femra
Tirane
  

Jam ermali nga tr kerkoj nje lidhje me nje femer per seriozisht mosha nga 23 deri ne 30 vjece un jam 31 vjec jetoj ne tr per me shum informacion kush te jet e interesuar te kontaktoj ne nr e telefonit 0698916379 shkruani ne whatssap ose viber ose sms ne tel faleminderit

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698916***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
lleshimateo98@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81563:
Lajmëruar më: Merkure, 09 Maj, 2018  20:46
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:42
Skadon më: Premte, 17 Gusht, 2018  20:46
Shikime: 67

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale