|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
Per femra qe duan jete nate Tirane
Per femra qe duan jete nate
Tirane
  

Jam 24 vjec sapo kam ardhur nga Anglia kush femer deshiron te kaloj jete nate dhe te knaqet ne maksimum dhe te mbajme lidhje afatgjate duke u argetuar cdo dite tme kontaktoje.... Gezimrreshka14@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Përgjigju:
gezimrreshka14@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81557:
Lajmëruar më: Merkure, 09 Maj, 2018  19:50
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:42
Skadon më: Premte, 17 Gusht, 2018  19:50
Shikime: 167

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale