|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 24 Shtator, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke Porto-Palermo, Himare
Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke
Porto-Palermo, Himare
  

Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. Toka ndodhet 5 km larg qytetit te Himares (rruge e asfaltuar), dhe 1 km per te toka (rruge e pa asfaltuar). Rruga te con deri tek toka. Cmimi i diskutueshem. Nr i tel 0676181319

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676181***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
andreacali77@yahoo.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81379:
Lajmëruar më: Shtune, 05 Maj, 2018  10:29
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:46
Skadon më: Merkure, 21 Nentor, 2018  10:29
Shikime: 46

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale