|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Turizem / Shtepi per pushime
Shtepi Plazhi Durres-Golem Durres-Golem
Shtepi Plazhi Durres-Golem
Durres-Golem
  

Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e dyte te nje kompleks larg 150 metra nga deti. Kompleksi ndodhet ne Golem (Miami Beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. Nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine te madhe me dy krevat-divan, banjo dhe ballkon te madh.

cmimi eshte 375 euro per 15 dite ose 25 euro nata

tel(It):+393493611657 tel(Al):+355674556574 e-mail: astrit.t@hotmail.it »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00393493611***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
astrit.t@hotmail.it
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A81171:
Lajmëruar më: Hene, 30 Prill, 2018  20:49
Rifreskuar më: Enjte, 10 Maj, 2018  17:48
Skadon më: Diele, 24 Shkurt, 2019  20:49
Shikime: 164

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale