|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Babysitter ,Dado
Kerkoj pune , si Kujdestare Femijesh KUMANOVE
Kerkoj pune , si Kujdestare Femijesh
KUMANOVE
  

Pershendetje. Po kerkoj pune si kujdestare femijesh. Jame 29 vjeqare. Jetoj nKumanove. Jame e interesuar te punoj, ne nje familje qe kane vetem 1 Femij. Vikendi, te jet i lir, per pushim ( e shtune dhe dielle ). . Te jet orari i caktuar , fiks per punen ( sa do te punohet ). Te jen te caktuara, punet se qka kerkohet per te punuar, para fillimit te punes . Jame vajze e sinqert, jame me mbulese, dhe jame me pervoje pune ne kete drejtim. Mir kishte me qen, puna tjet afer Zurich.. apo edhe ne Zurich.. !!

Te interesuarat te me lajmrohen ne nr : 0038643 514 990 Viber

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0038643514***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A80316:
Lajmëruar më: Hene, 16 Prill, 2018  18:10
Rifreskuar më: Enjte, 19 Prill, 2018  09:09
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 211

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale