|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Siperfaqe Trualli+Banese VLORE
Siperfaqe Trualli+Banese
VLORE
  

Shitet siperfaqe trualli 257 m2 Ndertese brenda ksaj siperfaqje 77m2 Shitet per arsye emigrimi Siperfaqja e truallit e pajisur me certifikat pronesie Ndodhet pas Bashkise se qytetit te Vlores Cmimi i diskutueshem,per informacion kontaktoni ne nr 0682024829

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682024***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
davincisofi@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A80284:
Lajmëruar më: Hene, 16 Prill, 2018  13:05
Rifreskuar më: Enjte, 19 Prill, 2018  09:09
Skadon më: Merkure, 24 Qershor, 2020  13:05
Shikime: 192

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale