|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 19 Tetor, 2018 Fier, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Fier / Prona,Realestate / Te ndryshme
Kerkoj pune babysitter Fier
Kerkoj pune babysitter
Fier
  

Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze ne nje nga vendet e unionit european kam mbi dy vjet qe merem me kete pune,nr kontakti viber+355695656211

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 355695656***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A80049:
Lajmëruar më: Premte, 13 Prill, 2018  13:37
Rifreskuar më: Enjte, 19 Prill, 2018  09:10
Skadon më: Marte, 30 Tetor, 2018  13:37
Shikime: 62

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale