|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Hene, 17 Dhjetor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Turizem / Shtepi per pushime
Apartament per pushime Radhime (Vlore)
Apartament per pushime
Radhime (Vlore)
  

Jepet me qera apartament ne Radhim kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet.cmimi varion ne baze te periudhes qe ju intereson.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0695386***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
Visakalluci@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A79982:
Lajmëruar më: Enjte, 12 Prill, 2018  18:56
Rifreskuar më: Enjte, 19 Prill, 2018  09:10
Skadon më: Merkure, 06 Shkurt, 2019  18:56
Shikime: 122

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale