Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO - SHQIPERI - Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.
 |  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 17 Gusht, 2018 SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Makina ne shitje dhe motora / Vetura,gjejmakina
Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO Tirane , TIRANA
Shitet A class Elegance 140 Benzine 2200 EURO
Tirane , TIRANA
  

Shes A clas Elegance 140 benzine , kambio manuale 6 marshe , me kondicioner ,xhama elektrike pasqyra elektrike , tapiceri cope shume e paster dhe e mirembajtur. Makina ka 17500 mije KM viti prodhimit 2002. Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi ne gjendje perfekte me targa dhe dokumenta te paguara deri ne korrik 2018.

Makina vetem SHITET mos merrni per nderime .

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692625***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A77702:
Lajmëruar më: Shtune, 03 Mars, 2018  11:56
Rifreskuar më: Shtune, 03 Mars, 2018  11:57
Skadon më: Merkure, 19 Shtator, 2018  11:56
Shikime: 79

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale