|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 22 Mars, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
SHITET VILE TRE KATE 100.000 EURO PERLAT - SUKTH - DURRES
SHITET VILE TRE KATE 100.000 EURO
PERLAT - SUKTH - DURRES
  

SHITET VILE TRE KATE 100m2. ME BALLKON PAMJE NGA DETI, ME BACE TE MADHE, ME OBORR TE MADH, ME GARAZHD DHE 1.5 DYLYM VRESHT. SHTEPIA ESHTE 10 MINUTA ME MAKINE LARG DETIT. TEL: 0675383804 CMIMI: 100,000 EURO

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 6975383***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A76824:
Lajmëruar më: Diele, 18 Shkurt, 2018  17:54
Rifreskuar më: Diele, 18 Shkurt, 2018  21:19
Skadon më: Marte, 28 Prill, 2020  17:54
Shikime: 676

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale