|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Lidhje,Takime / Djemte kerkojne vajza
the BIG Tiron e Durrs
the BIG
Tiron e Durrs
  

Per vajzat e beshme qe me pelqejne se tepermi do ju le kete shkrim.! Ejani te shijoni çaste te paharrueshme ne jete.! Mos i degjoni shoqet qe ju jeni te shendosha dhe nuk e keni trupin e bukur qe te keni mundesine qe te keni ne krah nje djale te bukur, joooooo.! Djali 30 vjeçar po ju pret ketu per tjua bere deshirat REALITET. Ju puthhhhhhhhhhhhhhh...

  Kontaktoni këtë përdorues:
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A76198:
Lajmëruar më: Merkure, 07 Shkurt, 2018  16:24
Rifreskuar më: Merkure, 07 Shkurt, 2018  17:10
Skadon më: Premte, 18 Maj, 2018  16:24
Shikime: 33

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale