|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 23 Qershor, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës
Vilë 3-katëshe në shitje te shkolla austriake
rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhe sipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m² me adresë: rruga "Dedë Gjon Luli", afër shkollës austriake "Peter Mahringer", 100 m në vijë ajrore. Vila është ndërtim i ri shumë cilësor dhe me një standard të lartë, duke ofruar kushte shumë të mira banimi. Ka një organizim perfekt të dhomave si dhe dritare në të gjitha anët e shtëpisë duke mundësuar kështu dritë natyrale gjatë gjithë kohës.

✅Vila përbëhet nga: Kati I që ka: - 3 dhoma gjumi - dhomë ndjenjeje me kuzhinë - korridor - banjo Kati II që ka: - 4 dhoma gjumi - korridor - banjo Kati III që ka: - 4 dhoma - korridor - banjo

✔Cilësi të tjera të vilës: - Kati i parë ka kondicioner në çdo dhomë - Dhoma të shtruara me parket - Garazh (hapësirë e mjaftueshme për 2 makina ) - Oborr i mjaftueshëm (bimë dekorative) - Kati i dytë dhe kati i tretë janë të rrethuar me ballkon - Uji i lidhur me ujësjellës + me shpim

🏷ÇMIMI: 200'000 € (i negociueshëm)

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A76184:
Lajmëruar më: Merkure, 07 Shkurt, 2018  12:08
Rifreskuar më: Merkure, 07 Shkurt, 2018  13:12
Skadon më: Diele, 26 Gusht, 2018  12:08
Shikime: 80

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale