|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019 TIRANA, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / TIRANA / Prona,Realestate / Agjensi imobiliare,Real estate
Jepen me qira ambjente per zyra ne Autostraten Tirane-Durres Tirane
Jepen me qira ambjente per zyra ne Autostraten Tirane-Durres
Tirane
  

Jepen me qira ambjente per zyra ne Autostraten Tirane-Durres. Jane dy kate nga 400m2 secili. Kati i dyte eshte i ndare ne 12 zyra dhe ka dy tualete, kati i trete eshte 400m2 dhe eshte open-space ka dhe dy tualete. Godina eshte e pajisur me ashensor industrial.Ka dhe mundesi parkimi. Mund te perdoret shume mire per zyra dhe per showroom, si dhe per cdo lloj biznesi. Cmmi i diskutueshem. Per me shume informacion: 0676022313

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0676022***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
meiprona@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A75737:
Lajmëruar më: Marte, 30 Janar, 2018  13:22
Rifreskuar më: Hene, 13 Gusht, 2018  20:20
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 103

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale