|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE VLORE
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
VLORE
  

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 63 m², Kati 8 Apartamenti ndodhet ne Vlore, Qender, Lagjia Pavaresia Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M²

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735

MAIL: imobiliare@pespagroup.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682084***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
imobiliare@pespagroup.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A74615:
Lajmëruar më: Premte, 12 Janar, 2018  12:40
Rifreskuar më: Premte, 12 Janar, 2018  12:40
Skadon më: Diele, 22 Mars, 2020  12:40
Shikime: 648

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale