|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 23 Qershor, 2018 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
SUPER OKAZION SHITET NDERTESE PLUS TRUALL ME CERTIFICATE PRONESIE VLORE
SUPER OKAZION SHITET NDERTESE PLUS TRUALL ME CERTIFICATE PRONESIE
VLORE
  

SUPER OKAZION SHITET NDERTESE PLUS TRUALL ME CERTIFICATE PRONESIE Me siperfaqe totale 217m², kati perdhe. Objekti ndodhet ne qender te qytetit te Vlores. Objekti shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 3000 EURO/M²

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: imobiliare@pespagroup.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682084***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
imobiliare@pespagroup.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A74614:
Lajmëruar më: Premte, 12 Janar, 2018  12:39
Rifreskuar më: Premte, 12 Janar, 2018  12:40
Skadon më: Marte, 31 Korrik, 2018  12:39
Shikime: 80

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale