|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shtëpi private 2-katëshe në shitje rruga “Arra e Madhe”
Shtëpi private 2-katëshe në shitje
rruga “Arra e Madhe”
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe, me adresë: rruga “Arra e Madhe”, pranë shkollës ”Dëshmorët e Prishtinës”. Prona ka një sipërfaqe totale prej 750 m² ku 360 m² janë oborr, 300 m² janë bahçe dhe 90 m² ndërtim për kat (180m² ndërtim). ✅Shtëpia përbëhet nga: Kati i parë (është i shtruar në pllakë) - Sallon + Kuzhinë - Depo - Banjo Kati i dytë. - Dy dhoma gjumi - Koridor të bollshëm - Banjo ✔Cilësitë e shtëpisë: - Ndodhet në një zonë shumë të qetë me dalje në rrugë kryesore. - Ka oborr dhe bahçe me sipërfaqe të bollshme. - Kati i parë - Ndodhet 200 metra larg sheshit 'Isa Boletini" - Është e pajisur me garazh

🏷ÇMIMI: 135.000 € (180 €/M²)

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 666666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A71873:
Lajmëruar më: Shtune, 18 Nentor, 2017  13:22
Rifreskuar më: Marte, 21 Nentor, 2017  10:04
Skadon më: Merkure, 06 Qershor, 2018  13:22
Shikime: 117

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale