|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shtëpi private në shitje rruga “Filip Shiroka”
Shtëpi private në shitje
rruga “Filip Shiroka”
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me adresë: rruga “Filip Shiroka”, një nga lagjet më të vjetra të Shkodrës. Prona gëzon një sipërfaqe prej 300m², nga të cilat 100m² janë sipërfaqe banimi (100 m² kati I + 100m² kati i II), 100m² oborr dhe 100m² bahçe. ✅Shtëpia përbëhet nga: - Dhoma gjumi - Koridor - Banjo e kompletuar - Divanë - Derë e jashtme prej hekuri ✔Cilësi të kësaj shtëpie: - Ka oborr të bollshëm dhe të gjelbëruar, - Është e pajisur me pus të vjetër funksional. - Ka shkalla të jashtme për katin e dytë. SHTËPIA GËZON CERTIFIKATË TË RREGULLT PRONËSIE 🏷️ÇMIMI: 15'000'000 Lekë

I NEGOCIUESHËM

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të 📧 e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 666666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A71063:
Lajmëruar më: Enjte, 02 Nentor, 2017  16:29
Rifreskuar më: Enjte, 02 Nentor, 2017  18:07
Skadon më: Hene, 21 Maj, 2018  16:29
Shikime: 102

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale