|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shitet shtepi private ne Vore/nderrohet me apartament-dyqan ne Tirane Vore
Shitet shtepi private ne Vore/nderrohet me apartament-dyqan ne Tirane
Vore
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Ne Vore,fshati Mućaj shitet shtepi private me 2 kate dhe rreth 3000m2 toke perqark,ne proćes legalizimi,buze rruge e pershtatshme dhe per ndertime te tjera te ndryshme,mundesi nderrimi me makina,hyrje-dyqan ne tirane, cmimi 220 000€ i diskutueshem ,cel 0675543943

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0675543***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A69752:
Lajmëruar më: Marte, 10 Tetor, 2017  06:37
Rifreskuar më: Marte, 10 Tetor, 2017  06:38
Skadon më: Shtune, 28 Prill, 2018  06:37
Shikime: 136

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale