|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shtëpi private 3 katëshe në Tiranë rruga “Todi Shkurti, nr. 18”
Shtëpi private 3 katëshe në Tiranë
rruga “Todi Shkurti, nr. 18”
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Tiranë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² dhe përfshin 137.8 m² ndërtesë dhe truall prej 439 m². ✅Shtëpia është e organizuar në: - Tre kate, ku secili prej tyre ka sipërfaqe prej 147 m² dhe përfshin kuzhinë + 3 dhoma gjumi + 2 banjo + ballkon - Papafingoja ka 118 m² dhe një banjo - Kati përdhese ka 125 m² dhe përfshin dy garazhe (jo shumë të përdorur). ✔Cilësitë e shtëpisë: - Dritaret janë të pajisura me grila të jashtme. - Është e shtruar me pllaka, përveç dhomave të gjumit të fëmijëve që janë të shtruara me parket. - Ka dokumentacion të rregullt. - Është e mobiluar pjesërisht dhe shitet si e tillë. 🏷ÇMIMI 500.000 € -------------------------------- ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧 sunrealestate.al@gmail.com »

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 666666***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A69558:
Lajmëruar më: Premte, 06 Tetor, 2017  16:29
Rifreskuar më: Premte, 06 Tetor, 2017  17:34
Skadon më: Marte, 24 Prill, 2018  16:29
Shikime: 128

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale