|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Shes apartament Vlore
Shes apartament
Vlore
  

Shitet apartament ne Vlore, 2+1+ballkon, i rregulluar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 4 , cmimi 4 000 000 leke ( i diskutueshem). Apartamenti shitet i mobiluar/pjeserisht i mobiluar ( sipas deshires ), ka drejtimin lindje-perendim. Shitet per arsye tranferimi. Ne te kundert pranohet edhe me nderrim banese 1+1 ne Tirane . Per me shume mund te kontaktoni ne nr . 0675873181.

Cel. : 0675873181

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0675873***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A68947:
Lajmëruar më: Marte, 26 Shtator, 2017  12:15
Rifreskuar më: Marte, 26 Shtator, 2017  12:50
Skadon më: Enjte, 05 Dhjetor, 2019  12:15
Shikime: 375

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale