|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 25 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shes vilen se bashku me siperfaqen e tokes ! Perball Vip-Salotit , Autostrada Novosele-Vlore
Shes vilen se bashku me siperfaqen e tokes !
Perball Vip-Salotit , Autostrada Novosele-Vlore
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Shitet Vila me siperfaqe 143m2 se bashku me token 3000m2 ! Perberja e viles : Sallon 39m2 Guzhina 10m2 Dhoma gjumi 3x Koridore 2x Banjo 2x Ballkone 2x

Siperfaqja e jashtme eshte e pajusur me mure rrethuese me porta te brendshme dhe te jashtme me instalime elektrike dhe hidraulike . E mbjelle me peme frutore , ullishte etj

Ne kufi me token ndodhet nje siperfaqe tjeter 13000m2 per biznes

Vendi Objektit : Perball Vip Salotit Autostrada Novosele - Vlore .

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0698490***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A68218:
Lajmëruar më: Hene, 11 Shtator, 2017  18:09
Rifreskuar më: Hene, 11 Shtator, 2017  18:11
Skadon më: Premte, 30 Mars, 2018  18:09
Shikime: 182

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale