|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Mars, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shitet Vile 2kateshe Plazh Durres +530m2 Plazh Durres
Shitet Vile 2kateshe Plazh Durres +530m2
Plazh Durres
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire,perbehet nga dy kate. Kati i dyte 180m2..kati i pare magazine 150m2..+ 2 ballkone…oborr i madh 200m2 dhe garazhd i vogel per parking..Hapesira mjaft te medhaja...cmimi 130.000€...nr cel 0682140159

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682140***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
blejsidbajro96@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A67914:
Lajmëruar më: Hene, 04 Shtator, 2017  19:42
Rifreskuar më: Hene, 04 Shtator, 2017  19:42
Skadon më: Premte, 23 Mars, 2018  19:42
Shikime: 166

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale