|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 15 Dhjetor, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Vile 3 kateshe me siperfaqe 156 m2 per cdo kat edhe truall 530m2 Prane stadiumit elbasan arena ose perballe kishes
Vile 3 kateshe me siperfaqe 156 m2 per cdo kat edhe truall 530m2
Prane stadiumit elbasan arena ose perballe kishes
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Shitet nje shtepi 3 kateshe + papafingo me hipoteke la siperfaqe trualli 530m2 , objekti ndodhet prane kompleksit DOKO ELBASAN

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 014143797***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A67400:
Lajmëruar më: Enjte, 24 Gusht, 2017  03:32
Rifreskuar më: Enjte, 24 Gusht, 2017  03:48
Skadon më: Hene, 12 Mars, 2018  03:32
Shikime: 83

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale