|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 17 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Sherbime / Punetore shtepie,Pastrim
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim Kumanove
Kerkoj pune si Kujdestare per Femije apo Pastrim
Kumanove
  

Pershendetje !!

Jame 28 vjeqare nga Maqedonia. Jame me mbules. Jame duke kerkuar vetem gjate Vikendit Pune ( perkujdesje per Femij apo per Pastrim ) !!

Nga data 1 shtator do te jem ne #Zvicer

Mund te me kontaktoni vetem ne #Viber : 0038643 971 204.

Luten te lajmerohen vetem Familje Serioze dhe te kem kontakte vetem me Gjinin Femerore.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0038643971***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A67144:
Lajmëruar më: Premte, 18 Gusht, 2017  19:02
Rifreskuar më: Premte, 18 Gusht, 2017  19:03
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 375

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale