|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 15 Dhjetor, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shitet vile 3 kateshe me hipotek cmimi 330.000 euro Tirane kinostudio
Shitet vile 3 kateshe me hipotek cmimi 330.000 euro
Tirane kinostudio
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Shitet vile 3 kateshe ne kinostudio me hipotek katet e mobiluara 350 metra katror garazhd lulishte dhe toke mrapa shpie

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0682469***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
Kledismarkja@icloud.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A66778:
Lajmëruar më: Premte, 11 Gusht, 2017  15:39
Rifreskuar më: Premte, 11 Gusht, 2017  15:41
Skadon më: Marte, 27 Shkurt, 2018  15:39
Shikime: 100

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale