|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Mars, 2019 Vlore, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Vlore / Prona,Realestate / Magazina ne shitje
DYQAN/ VENDE PROFESIONAL VLORE
DYQAN/ VENDE PROFESIONAL
VLORE
  

Zona/Rruga : L' 24 MAJI

SHITET DYQAN/ VENDE PROFESIONAL, ME SIPERFAQE 42 METER KATEROR, KATI I PAR. 750EURO/METER KATEROR (I DISKUTUSHEM). GJENDET AFER SHKOLL, POSTE, TREG DHE AKTIVITETE TE NDRYSHME. AFER PORTIT TE VLORES ( ME PAK SE NJE 1KLM)

PER KERKESA DHE ME SHUME INFORMAZJONE KONTAKTONI NE TL: 0030 6977 4753 44 ( EDHE VIBER/ WHATSAPP) SHITET DYQAN/ VENDE PROFESIONAL, ME SIPERFAQE 42 METER KATEROR, KATI I PAR. 750EURO/METER KATEROR (I DISKUTUSHEM). GJENDET AFER SHKOLL, POSTE, TREG DHE AKTIVITETE TE NDRYSHME. AFER PORTIT TE VLORES ( ME PAK SE NJE 1KLM)

Cel. : +306977475344 (VIBER/WHATSAPP)

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 00306977475***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
papaschristos56@gmail.com
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A66541:
Lajmëruar më: Hene, 07 Gusht, 2017  19:30
Rifreskuar më: Hene, 07 Gusht, 2017  19:32
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 379

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale