|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 15 Dhjetor, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
shtepi dykateshe rruga 5 maji dhe Besa
shtepi dykateshe
rruga 5 maji dhe Besa
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

shtepi dy kateshe, kater dhoma gjumi, 2 korridore, dy veranda, 2 banjo, siperfaqe toke 472 m2 dhe siperfaqe ndertimi 305 m2

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0692122***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
mdida2004@yahoo.ca
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A65772:
Lajmëruar më: Merkure, 26 Korrik, 2017  11:34
Rifreskuar më: Merkure, 26 Korrik, 2017  11:36
Skadon më: Diele, 11 Shkurt, 2018  11:34
Shikime: 97

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale