|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 15 Dhjetor, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Vila për shitje,shtëpi
Shitet Banese me Toke Tirane
Shitet Banese me Toke
Tirane
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

Shitet shtëpi bashke me tokë, me siperfaqe totale 300 m2 me certifikate pronesie. Shtëpia ka siperfaqen 120 m2 (nga keto 80 m2 te hipotekuara) është komplet e rikonstruktuar, me ujin e rrjetit plus ujë pusi të rrjedhshëm. Është e organizuar me 2 dhoma dhe 1 soxhorno, 2 banjo me dritare. Është shtëpi me termoizolim dhe çati, gjë e cila të krijon mundësinë që të jetë e freskët në verë dhe e ngrohtë në dimër. Ka një pamje shumë të bukur panoramike. Është me pamje nga rruga, dhe ka një ndërtim të tillë që mund të nxjerresh dhe një dyqan, duke qënë se është buzë rruge. Ka garazhin e vet por dhe mundësinë për ta parkuar përpara shtëpisë. Cmimi 75000 euro i diskutueshem... Per me shume informacion: 066222777

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 066222***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A65067:
Lajmëruar më: Premte, 14 Korrik, 2017  12:44
Rifreskuar më: Premte, 14 Korrik, 2017  12:57
Skadon më: Marte, 30 Janar, 2018  12:44
Shikime: 116

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale