|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Marte, 19 Shkurt, 2019
 
Dërgo një lajmërim
Kerkoj Pune,Oferta Pune / Inxhinieri
Ofrohet vend pune Inxhinier Lagjia 14 Shkozet-Durres
Ofrohet vend pune Inxhinier
Lagjia 14 Shkozet-Durres
  

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Ndertimi, Mekanik, Ekonomik, Megatronik

Kriteret e kerkuara:

  1. Diplome Universitare ne Inxhnieri
  2. Te kete njohuri te programeve kompjuterike
  3. Te jete me vendbanim ne Durres
  4. Mosha e preferuar deri 40 vjec Preferohen ata me eksperienca pune te meparshme Të interesuarit të na kontaktojnë në: E-mail: departamenti.juridik@pespag ;roup.com »
  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0689073***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A56640:
Lajmëruar më: Merkure, 25 Janar, 2017  13:51
Rifreskuar më: Merkure, 25 Janar, 2017  13:53
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 570

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2019 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale