|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 23 Korrik, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Shitet dyqan 'OKAZION' te rezidenca luksoze 'Rajfi' Shetitorja Taulantia (Vollga), Durres
Shitet dyqan 'OKAZION' te rezidenca luksoze 'Rajfi'
Shetitorja Taulantia (Vollga), Durres
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 75
 Cmimi: 5300

Shiten dyqane duke filluar nga 75m2, ne Rezidencen Rajfi Tower. Dyqanet jane ne katin 0 dhe 1. Ne rast se kerkoni nje dyqan qe te jete produktiv dhe te sjelli perfitime, atehere do te beni zgjedhjen e duhur pasi Rajfi eshte nje objekt 24 katesh ne nje nga zona me te frekuentuara te qytetareve durrsake por edhe nga turistet gjate muajve te veres. Nxitoni pasi dyqanet jane te limituara. Per cdo gje mos hezitoni te kontaktoni.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0694041***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A56068:
Lajmëruar më: Merkure, 11 Janar, 2017  13:49
Rifreskuar më: Merkure, 11 Janar, 2017  13:49
Skadon më: Diele, 30 Korrik, 2017  13:49
Shikime: 274

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale