|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 28 Korrik, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
OKAZION Shitet Ambjent Biznesi 160 m2 ne qender te Plazhit te Durresit durres
OKAZION Shitet Ambjent Biznesi 160 m2 ne qender te Plazhit te Durresit
durres
  
 Shes,Blej,Qera: Shes

OKAZION Shitet Ambjent Biznesi 160 m2 ne zonen e Plazhit te Durresit perballe Pasticeri Pelikan.Pallati ndodhet ne rruge kryesore Ngitur me Stacionin e autobusave te Kosoves ,ekziston dhe mundesia e berjes te objektit ne mini apartamente te vogla Cmimi OKAZION dhe i Diskutueshem Te interesuarit te kontaktojn ne 0662069911

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0662069***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A55995:
Lajmëruar më: Hene, 09 Janar, 2017  21:24
Rifreskuar më: Marte, 10 Janar, 2017  21:14
Skadon më: Premte, 28 Korrik, 2017  21:24
Shikime: 240

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale