|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 26 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Shes lokal Plazh Durres
Shes lokal
Plazh Durres
  

Okazion!Shes lokal ne Plazh Durres prane rrotes se kuqe .Brezi i Pare ,122 m brenda dhe rreth 150 m verande,kuzhine,dy tualete ,foni etj.Cmimi 20000 euro te rinj.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0695279***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A55895:
Lajmëruar më: Shtune, 07 Janar, 2017  12:23
Rifreskuar më: Shtune, 07 Janar, 2017  12:23
Skadon më: Merkure, 26 Korrik, 2017  12:23
Shikime: 212

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale