|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 27 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqan Zdrale 12.2 m2 Shkoder
Dyqan Zdrale 12.2 m2
Shkoder
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 12.2 m2

Kemi per te shitur nje dyqan ne Zdrale tek pallati trekendesh afer tregut rruga Isuf Sokoli me nje siperfaqe prej 12.2 m2 me tapi te rregullt. Per me shume na kontaktoni ne nr tone te telefonit.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0695300***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A55828:
Lajmëruar më: Enjte, 05 Janar, 2017  13:48
Rifreskuar më: Enjte, 05 Janar, 2017  13:49
Skadon më: Hene, 24 Korrik, 2017  13:48
Shikime: 219

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale