|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 26 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Tirane, Ambjent Biznesi - Dyqan 300 m2 me Qera, 1.800 Euro Tirane
Tirane, Ambjent Biznesi - Dyqan 300 m2 me Qera, 1.800 Euro
Tirane
  
 Shes,Blej,Qera: Qera
 Siperfaqja: 300
 Cmimi: 1800

Tirane, Ambjent Biznesi - Dyqan 300 m2 me Qera, 1.800 Euro

Japim me Qera Dyqan 300 m2 , Rruga Lidhja e Prizrenit , Tiranë , i pershtatshem per aktivitete te ndryshme . Qeraja 1.800 Euro ne Muaj .

Tel. 069 77 63 141

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0697763***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A55783:
Lajmëruar më: Merkure, 04 Janar, 2017  19:55
Rifreskuar më: Merkure, 04 Janar, 2017  19:55
Skadon më: Diele, 23 Korrik, 2017  19:55
Shikime: 161

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale