|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Shtune, 27 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqan 142 M2 me Qera , Rr. e Bogdaneve , ne rruge kryesore Rruga e Bogdaneve - Tirane
Dyqan 142 M2 me Qera , Rr. e Bogdaneve , ne rruge kryesore
Rruga e Bogdaneve - Tirane
  
 Shes,Blej,Qera: Qera
 Siperfaqja: 142
 Cmimi: 1300

Dyqan 142 M2 me Qera , Rr. e Bogdaneve , ne rruge kryesore

I pershtatshem per aktivitete te ndryshme , ne rruge kryesore . Open Space , 2 hyrje , tualet + depo , 142 m2 ne total . Sistem ajeri i kondicionuar . Me Vetrine te madhe . Me drite . Ne gjendje shume te mire .
Zone me densitet popullsie te larte . Qeraja 1.300 Euro ne muaj , e diskutueshme . Tel. 069 77 63 141

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0697763***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A55558:
Lajmëruar më: Merkure, 28 Dhjetor, 2016  22:10
Rifreskuar më: Merkure, 28 Dhjetor, 2016  22:10
Skadon më: Diele, 16 Korrik, 2017  22:10
Shikime: 234

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale