|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Magazina ne shitje
Shes Magazin 280m2 (Okazion) Kryengritja e Fierit(Ish dogana Fier)
Shes Magazin 280m2 (Okazion)
Kryengritja e Fierit(Ish dogana Fier)
  

Shes magazine 280m2 ne Kryengritja e Fierit. Dokumentacion i rregullt me Hipoteke. Cmimi eshte i diskutueshem dhe shume i arsyeshem.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0673060***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A55118:
Lajmëruar më: Enjte, 15 Dhjetor, 2016  17:50
Rifreskuar më: Enjte, 15 Dhjetor, 2016  18:00
Skadon më: Enjte, 01 Janar, 1970  00:00
Shikime: 425

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale