|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Premte, 23 Qershor, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Shes dyqan Tiran
Shes dyqan
Tiran
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Cmimi: 55mi euro

Shes dyqan në kombinat (tiran)59m-plus27m shtes .në mes dy rrugëve me dy fasada.te gjimnazi myslym keta.shitet për arsye emigrimi.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0694438***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
(Nuk shfaqet)
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54805:
Lajmëruar më: Merkure, 07 Dhjetor, 2016  11:10
Rifreskuar më: Merkure, 07 Dhjetor, 2016  20:14
Skadon më: Diele, 25 Qershor, 2017  11:10
Shikime: 228

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale