|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 27 Maj, 2018 Lezhe, SHQIPERI
 
Dërgo një lajmërim
SHQIPERI / Lezhe / Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi Shengjin (LEZHE)
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi
Shengjin (LEZHE)
  

Pallati ndodhet ne shengjin. Ngjitur me hotel resort ANTAG pallati esht 5 katesh i rrethuar me recinzione 4 anet gjdo hyrje ka nga nje parking brenda ne qmim parkingu ndodhet brenda rrethimit te pallatit me system video sorveglianza 24h. Hyrjet jan te ndryshme: Qmimi esht 600€ mq.

Per informacione mund te kontaktoni ne adresen e emailt ose nr telefonit.

Adresa email: alfred.prendi@gmail.com » Tel. : 0674714961 : 00393476218380.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0674714***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
alfred.prendi@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54792:
Lajmëruar më: Marte, 06 Dhjetor, 2016  20:10
Rifreskuar më: Merkure, 07 Dhjetor, 2016  05:57
Skadon më: Enjte, 14 Shkurt, 2019  20:10
Shikime: 2145

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
TIRANA
Durres
Shkoder
Vlore
Fier
Elbasan
Gjirokaster
Korce
Saranda
Lezhe
Kavaje
Berat
Kruje
Pogradec
Tepelene
Permet
Kukes
Lushnje
Lac
Peshkopi
Tropoje
Puke
Ballsh
Rreshen
Burrel
Librazhd
Gramsh
Erseke
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale