|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Enjte, 26 Prill, 2018
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi Shengjin (LEZHE)
OKAZION!!!Shitje apartamente ne Shengjin!Alfred Prendi
Shengjin (LEZHE)
  

Pallati ndodhet ne shengjin. Ngjitur me hotel resort ANTAG pallati esht 5 katesh i rrethuar me recinzione 4 anet gjdo hyrje ka nga nje parking brenda ne qmim parkingu ndodhet brenda rrethimit te pallatit me system video sorveglianza 24h. Hyrjet jan te ndryshme: Qmimi esht 600€ mq.

Per informacione mund te kontaktoni ne adresen e emailt ose nr telefonit.

Adresa email: alfred.prendi@gmail.com » Tel. : 0674714961 : 00393476218380.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0674714***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Përgjigju:
alfred.prendi@gmail.com
Mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54792:
Lajmëruar më: Marte, 06 Dhjetor, 2016  20:10
Rifreskuar më: Merkure, 07 Dhjetor, 2016  05:57
Skadon më: Enjte, 14 Shkurt, 2019  20:10
Shikime: 2107

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2018 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale