|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 28 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Dyqan ne zemer te Tiranes, afer Akullore Martini. 50m2 Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
Dyqan ne zemer te Tiranes, afer Akullore Martini. 50m2
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 50m2
 Cmimi: 80.000

Ambjent i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. I disponueshem si per klinike dentare, per zyre avokatie dhe cdo aktivitet apo biznes individual dhe jo vetem. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me lux dhe me te populluara te Tiranes.

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0693525***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54613:
Lajmëruar më: Premte, 02 Dhjetor, 2016  17:52
Rifreskuar më: Premte, 02 Dhjetor, 2016  17:54
Skadon më: Marte, 20 Qershor, 2017  17:52
Shikime: 297

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale