|  Rreth nesh  |  Mirupafshim  |  OfertaDitore  |  Lajme  |  Answers  |  Bota.al  | 
Diele, 28 Maj, 2017
 
Dërgo një lajmërim
Prona,Realestate / Dyqane
Shitet Dyqan ne Don Bosco , 100 m2 , 179.000 Euro Tirane , Zona Don Bosco , afer Shkolles
Shitet Dyqan ne Don Bosco , 100 m2 , 179.000 Euro
Tirane , Zona Don Bosco , afer Shkolles
  
 Shes,Blej,Qera: Shes
 Siperfaqja: 100
 Cmimi: 179000

Shitet Dyqan ne Don Bosco , 100 m2 , 179.000 Euro

Don Bosco , Afer Shkolles , Shitet Dyqan , 20 m nga rruga kryesore , aktualisht me qera, supermarket . 100 m2 , me dokumentacion te rregullt.

Cmimi: 179.000 Euro , i diskutueshem

Tel. 069 77 63 141

  Kontaktoni këtë përdorues:
Numër telefoni: 0697763***
Klikoni këtu për të parë numrin e telefonit
Formulari i kontaktit:
Attachment:

Ky lloj 'file' nuk lejohet.: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhësia maksimale.: 800KB

Kodi i sigurisë.: *

Shënoni në kutinë e mëposhtme kodin e mësipërm.
NUK mund të kontaktohet ky përdorues për reklama.
  Nr. i lajmërimit# A54588:
Lajmëruar më: Premte, 02 Dhjetor, 2016  08:13
Rifreskuar më: Premte, 02 Dhjetor, 2016  08:14
Skadon më: Marte, 20 Qershor, 2017  08:13
Shikime: 188

Publiko një lajmerim falas në Shqipëri,Kosovë Etj

Ne jemi portali me i shikuar për lajmerime, njoftime, shpallje të vogla ku ju mund të ofroni e promovoni shërbimet tuaja. Ne bejme publike reklamat tuaja! Blini, shisni, publikoni lajmerimin per një apartament për shitje ose me qera, etj. Faqja jonë mirepret çdo ditë e më shumë vizitorë dhe ka thjeshtuar rrugën me të cilën reklamimi juaj mberrin ne personat e interesuar. Vendosja e një lajmerimi, njoftimi, shpallje është e shpejtë dhe e thjeshtë.
Copyright © 2005 - 2017 Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. - All Rights Reserved - Rregullat e përdorimit - Mbrojtja e të dhënave personale